Czekaj!!

 

Twoje zamówienie nie jest kompletne!!

Mam dla Ciebie jednorazową ofertę:

 

Strategie wzrostu to świetny początek i gratuluję Ci wyboru. Możesz jeszcze znacznie przyspieszyć swój wzrost, przyjmując całą metodologię Growth Hackingu kupując mój kurs.

 

Możesz go teraz nabyć nie za  4999 zł

Tylko teraz
razem z pakietem za jedyne 997 zł

Wykorzystaj tą jednorazową ofertę i kupuj taniej w pakiecie.

Jest jeden haczyk.

 

 

Po opuszczeniu tej strony, oferta już nigdy więcej nie zostanie Ci wyświetlona. Nie dostaniesz już tak dobrych warunków

 
 

 

 

Powiem Ci coś zatrważającego:

Prawie każdy biznes online, który ostatnio audytowałem, zdawał się borykać z dokładnie tym samym problemem:

Stały wzrost kosztów pozyskania klienta.

Wszyscy ci właściciele sklepów czy firm B2B (lub ich zespoły) spędzali setki godzin każdego miesiąca na optymalizacji swoich kampanii reklamowych… a jednak każdego roku – bez wyjątku! – Coraz droższe stawało się przekształcanie odwiedzających stronę w kupujących.

Ale co jeśli powiem Ci, że Twoje reklamy nie są problemem?

Tak naprawdę problem jest tutaj:

Twoja strona po prostu nie jest w pełni zoptymalizowana, aby zmienić odwiedzających do kupujących.

Zadaniem Twoich reklam jest dostarczyć użytkownika na stronę internetową.

Zadaniem Twojej strony jest przekształcenie ich w klientów.

To właśnie tutaj do gry wchodzi Growth Hacking
oraz Conversion Rate Optimization (CRO)

Każda złotówka, jaką zainwestujesz w CRO dzisiaj, przyniesie Ci 100 zł w ciągu najbliższych 12 miesięcy… a następnie kolejne 100 zł w następnym roku… i później kolejne 100 zł… Rozumiesz co mam na myśli?

Z wysoko konwertującą stroną zobaczysz ostry i natychmiastowy spadek kosztów pozyskania klienta, połączony ze znacznym wzrostem średniej wartości sprzedaży.

To będzie oznaczało, że Twoje kampanie reklamowe faktycznie będą na Ciebie pracować

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli opisuje Cię choć jeden z tych punktów:

Prowadzisz biznes i chcesz zwiększyć wyniki nie podnosząc budżetu

Prowadzisz kampanie PPC, SEO? A może tworzysz content i widzisz, że dochodzisz do ściany? Czas zastanowić się nad całą ścieżką użytkownika, podnieść współczynniki konwersji, które zwiększą sprzedaż, bez ruszania budżetu.

Dla freelancerów i agencji marketingowych

Chcesz zwiększyć stawki? Po tym kursie możesz dołożyć do swojego portfolio usługę CRO, którą możesz spokojnie wyceniać w okolicach 5000 zł miesięcznie

Dla firm, które chcą zbudować zespół Growth

Rozumiesz siłę digitalu, masz na pokładzie dobrych specjalistów ale masz wrażenie, że jesteście blisko sufitu? Budując zespół Growth przenosisz swoją firmę na zupełnie inny poziom, dzięki efektywnemu procesu eksperymentowania, który nadal jest rzadkością, a więc dostajecie do ręki narzędzie, które przebija konkurencję.

Jeśli na choć JEDEN z tych punktów pasuje do Ciebie, to chodź dalej. Pokażę Ci, jak mogę Ci pomóc stać się Growth Hackerem:

Oto co otrzymujesz od razu po zakupie:

Co będziesz umieć po szkoleniu w Akademii Growth Hackingu?

Dowiesz się jaki jest najważniejszy problem w tradycyjnym podejściu do digital marketingu i jak go ominąć...

Przeprogramujesz się z pracy w oparciu o założenia na pracę w oparciu o dane . A przede wszystkim będziesz wiedzieć jakie dane analizować!

Poznasz sekretny proces konstruowania eksperymentu, którego nauczyli mnie koledzy po fachu z Doliny Krzemowej

Poznasz współczesne metody optymalizacji konwersji na stronie, które zagwarantują Ci przynajmniej 200% wzrost w konwersjach przy tej samej inwestycji w ruch na stronę.

Nauczysz się prawdziwego i sprawdzonego w boju procesu growth hackingu, wykorzystywanego w firmach, które rosną min. 100% rok do roku.

Nauczysz się znajdować miejsca, w których przepalasz budżet

Pssst...

Możesz przewertować swój biznes i dowiedzieć się, gdzie dokładnie zostawiasz (mnóstwo) pieniędzy na stole.

Dzięki temu kursowi możesz spojrzeć na całą ścieżkę użytkownika w uporzadkowany sposób i zoptymalizować każdy pojedynczy punkt procesu konwersji.

Ten kurs nauczy Cię całego procesu optymalizacji stron oraz jak testować nowe pomysły, żeby nie zrobić sobie krzywdy.

Co o kursie sądzą absolwenci?

Ten kurs jest kompletny!

Akademia Growth Hackingu została stworzona w formule Od zera do bohatera. Oznacza to, że jest on dostosowany do poziomu zarówno początkujących, jak i doświadczonych marketerów. W ciągu kilku tygodni będziesz stanie w pełni obsłużyć dowolny biznes.

Poznaj historie pozostałych kursantów

Michał z Rzeszowa

Michał prowadzi własną jednoosobową działalność w Rzeszowie. Doradza klientom w internecie. Buduje strony WWW oraz prowadzi kampanie w Google Ads. Jest samoukiem i uczy się na własnych błędach.

Po nastaniu pandemii Michał zauważył znaczny wzrost zainteresowaniem na usługi Google Ads, co go bardzo ucieszyło, jednak jego wyniki oraz wyniki jego klientów nie były na najwyższym poziomie.

To sprawiło, że Michał zaczął przegrywać z konkurencją i klienci odpływali od niego do agencji z lepszymi wynikami. Michał nie miał nigdzie dostępu do wiedzy na temat Google Ads, nie pracował w zespole ani nigdy nie obsługiwał wielotysięcznych budżetów.

Nie miał nawet z kim skonfrontować swojej wiedzy. Próbując znaleźć wsparcie, natrafił na kurs Semhackers.pl. Jak sam mi napisał w e-mailu, obniżona wówczas cena zmotywowała go do zakupu kursu.

Już w trakcie przerabiania materiału, Michał metodycznie przekuwał zdobywaną wiedzę, ustawiając i optymalizując kampanie Google Ads swoim klientom. 

I tak tydzień za tygodniem, optymalizował małe rzeczy, od słów kluczowych, do reklam, po odpowiednie ustawienia celów reklamowych i po miesiącu zauważył wzrosty nawet po 200%! Klienci przedłużyli z Michałem umowy i wystawili mu referencje. Michał pod koniec roku 2020 r. podczas pandemii zatrudnił pierwszych swoich pracowników i jego agencja skupia się wyłącznie na Google Ads. Teraz każdy nowy pracownik Michała dostaje polecenie, aby przerobić kurs semhackers.pl!

Łukasz z Krakowa

Łukasz, który założył swój sklep internetowy z dronami, bardzo dobrze znał swój asortyment i był w tym specjalistą. Niestety, nie miał pojęcia jak wypromować swój sklep. Wiedział, że istnieje coś takiego jak reklama w Google i zaczął szukać wiedzy na ten temat. Najpierw natrafił na darmowe kursy, szybko je wchłonął i przełożył tę wiedzę na swój biznes.

Niestety to nie wystarczyło i pierwszy tysiąc złotych wyłożony z własnej kieszeni nieodwracalnie zniknął. Łukasz zniechęcił się do Google Ads i uznał to za naciągactwo i porzucił plany o promocji swojego sklepu.

Po 6 tygodniach stwierdził jednak, że bez reklamy się nie obędzie i znów zaczął szukać materiałów. Tym razem płatnych. Trafił na kurs Semhackers.pl z polecenia jednego ze swoich znajomych.

Mając poprzednie doświadczenia, nie chciał wydawać na kurs i reklamę zbyt dużej ilości pieniędzy. Nie dość, że kurs kosztuje 1500 zł, to jeszcze musi wydać kolejne pieniądze na budżet. Postanowił zaryzykować ostatni raz. Kurs przerobił w tydzień i uruchomił swoje pierwsze kampanie, tym razem wiedząc już, jak działają algorytmy Googlea.

Łukasz zaczął generować pierwsze dochody i sprzedaż jego dronów urosła na tyle, że producent postanowił dać mu rabat na zakup towaru i ustanowił go autoryzowanym sklepem. Firma Łukasza jest obecnie jedną z wiodących w Polsce.

Możesz być dosłownie 3 kroki od kolejnych 10.. 20... 50 sprzedaży dziennie. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk poniżej i kupić najbardziej wszechstronny, skoncentrowany na optymalizacji konwersji kurs.

A tutaj kurs w liczbach:

0

godzin skondensowanych materiałów wideo

0

modułów tematycznych

0

lekcje

0

lat doświadczenia zawartych w jednym, kompleksowym kursie

0

dokumentów i szablonów do użycia do codziennej pracy

0

dni na zwrot kursu

Dożywotni dostęp do platformy z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci.

Godzina konsultacji ze mną

Narzędzia niezbędne do pracy growth hackera

Gotowe rozwiązania i schematy działania do wdrożenia u Ciebie lub u Twoich klientów!

Zobacz bezpłatne fragmenty kursu

Lekcja: Optymalizacja formularzy & mikrotreści

Odtwórz wideo

Szkolenie z wdrażania procesu GROWS

Odtwórz wideo

Cała agenda szkolenia:

Moduł 1. Wstęp do Growth hackingu (7 lekcji)

Moduł 2. Koncepcje Growth Hackingu (4 lekcje)

Moduł 3. Analityka (5 lekcji)

Moduł 4. CRO: Wstęp (5 lekcji)

Moduł 5. Eksperymenty ( 12 lekcji)

Moduł 6. CRO: Optymalizacja (6 lekcji)

Najczęściej zadawane pytania

Kup teraz!

Nic nie ryzykujesz. Jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań (w co wątpię), to napisz do mnie na kontakt@semhackers.pl a zwrócę Ci całą kwotę bez zbędnych pytań

Sprzedaż w obniżonej cenie kończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zakupu możesz dokonać w dowolnej formie. Jednorazową płatnością, na raty lub do 54 dni później: